عنوان: روش های حمله کردن و کنترل حریف با استفاده ازرویه های فینت دون بلند ابر دار در مسابقه

نام نویسنده:رسول لوایی

چکیده هدف تحقیق حاضر ،شناسایی روش های جدید حمله کردن برای بازیکنان بارویه های فینت ابر دار یا بازیکنان کات کش میباشد. برای این منظور ، اینجانب برای مدت یک سال از چهار نوع رویه فینت دون بلند ابر دار استفاده کردم و سعی کردم که تا حد امکان بتوانم، روش های جدیدی را برای مسابقه دادن پیدا کنم . نتیجه ی یک ساله این پژوهش به این شکل است که، استفاده ازرویه های فینت دون بلند ابر دار ، صرفاَ به معنای دفاع کردن نیست و میتوان در قسمتی از مسابقه حریف را کنترل کرد و یا با حمله کردن خریف را تحت فشار قرار داد. امید است که بازیکنانی که ازرویه های فینت استفاده میکنند ، با خواندن این مقاله بتوانند امتیاز های زیادی را در طی مسابقه ، با حمله کردن و کنترل حریف بدست بیاورند.

و.

مقاله تنیس روی میز

های ,فینت ,دار ,حمله ,ابر ,استفاده ,حمله کردن ,های فینت ,ابر دار ,فینت دون ,بلند ابر

مشخصات

آخرین مطالب این وبلاگ

آخرین ارسال ها

آخرین جستجو ها

websitedesign گوپاس,گسترش و پردازش الکترونیکی سیستم ايران نايس بیماری های خون بـادبـادک وب نوشتهای عرفانی و ادبی در مسیرِ عاشقی دست نوشته های یک برنامه نویس پیر پاورپوینت پیام های آسمانی دانلود رایگان کتاب هزار طلسم